Соковыжималка для цитрусовых Silver Crest SZP 85 A1
Замовляй!

1 440 ₴
- Нет в наличии
- Код: 100639
+380 (67) 457-98-97
Наталія
- +380 (99) 332-13-35Максим
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Соковыжималка для цитрусовых Silver Crest SZP 85 A1

Описание
Властивості
- для приготування свіжих фруктових соків
- в елегантному стилі з корпусом із нержавіючої сталі
- Мотор потужністю 85 Вт, що забезпечує до 100 обертів за хвилину
- Прес-конус 2-в-1 для будь-яких цитрусових розмірів.
- припинення капання завдяки закритому носику для соку
- для всіх цитрусових
- насадка з нержавіючої сталі для збирання каміння
- автоматичне увімкнення/вимкнення натисканням на конус віджиму соку
- гумові ніжки для стійкості та практичного намотування кабелю
- легке очищення завдяки знімним аксесуарам
- всі аксесуари можна мити у посудомийній машині (до 60°C)
Потужність: 85 Вт
Ємність контейнера для соку: 240 мл
Номінальна напруга: 220-240 ~, 50 Гц
Довжина кабелю: 140 см
Розміри: прибл. 16,5 x 14,4 x 27,3 см
Вес: близько 1.55 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver Crest |
| Назначение | Бытовое |
| Тип прибора | Для цитрусовых |
| Потребляемая мощность | 85 Вт |
| Объем резервуара для сока | 0.24 л |
| Тип управления | Механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.4 м |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 165 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Глубина | 273 мм |
| Вес | 1.55 кг |
- Цена: 1 440 ₴





