Аппарат для макаронных изделий SilverCrest SPM 220 A1, 8 насадок
Замовляй!

4 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: 100493
+380 (67) 457-98-97
Наталія
- +380 (99) 332-13-35Максим
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аппарат для макаронных изделий SilverCrest SPM 220 A1, 8 насадок

Описание
Домашні макарони? Легенько! На допомогу вам прийде 🔥Пастамейкер Silvercrest Pasta Maker SPM 220 A1🔥
Німецька машина для приготування пасти / макаронів / Макарониця SilverCrest SPM 220 A1
Опис:
Для виготовлення свіжої домашньої пасти різної форми.
З 8 вставками для макаронів різної форми та додатковим аксесуаром для равіолі.
2 програми для різних порцій (250 г/500 г борошна).
Замішування та віджимання макаронних виробів одним натисканням кнопки.
РК-дисплей для відображення часу, що залишився.
Зберігання вкладок у ящику пристрою.
Легко чистити - всі деталі, що знімаються, можна мити в посудомийній машині (крім передньої панелі).
Місткість: до 600 г макаронів
Характеристика:
Фірма: SilverCrest
Код товару: SPM 220 A1
Виробник: Німеччина
Потужність: 220 Вт
Довжина кабелю: 80 см
Програми: 2
З 8 дисками для різних форм пасти
Матеріал: пластик, нержавіюча сталь
Місткість: до 600 г макаронів
Габаритні розміри: 30,1 х 22 х 28,7 см (ДхШхВ)
Вага: 3,7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver Crest |
| Страна производитель | Германия |
| Тип установки | Настольный |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 301 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Высота | 287 мм |
| Вес | 3.7 кг |
- Цена: 4 499 ₴









