Велотренажер механический XMUND XD-EB1 130 кг

7 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 100472
- +380 (99) 332-13-35Максим
Велотренажер механический XMUND XD-EB1 130 кг

Це високоякісне обладнання для тренування у домашніх умовах. Важкий 13-кілограмовий маховик та надміцна сталева рама велотренажера гарантують стабільність під час їзди велосипедом. Система з ремінним приводом забезпечує більш плавну та тиху їзду, ніж ланцюговий транспорт. Він не турбуватиме сусідів по квартирі чи сплячих дітей.
Регульоване у двох напрямках нековзне кермо, м'яке сидіння у чотирьох напрямках та великий діапазон опору забезпечують користувачам комфортну їзду у приміщенні. Тренуйте м'язи / покращуйте роботу серця/легень.
РК-монітор на велотренажері відстежує ваш час, швидкість, відстань, спалені калорії та одометр. Подарунковий тримач для планшета дозволяє одночасно займатися спортом та слухати музику, полегшуючи виконання вправ.
Регульовані педалі-клітини на велосипеді захищають вас від швидкої їзди. Утримувач для пляшки із водою дозволяє вчасно поповнювати запаси води. Транспортувальні колеса допомагають легко переміщати цей велотренажер. Всі частини захищені, і ваша маленька дитина не може до них дістати.
Характеристики:
- Тип навантаження: механічний
- Вага махового колеса: 13 кг
- Регульована висота сидіння 84-97см
- Регульована висота голови 104-114см
- Загальна довжина автомобіля 105см
- Вантажопідйомність 130 кг
- Зручне та м'яке сидіння
- Безшумна робота
- Фіксуючі ремінці на педалях
- Колір Чорний + червоний
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Том.М |
| Страна производитель | Польша |
| Назначение | Домашнее |
| Система нагрузки | Механическая |
| Максимальный вес пользователя | 130 кг |
| Вес маховика | 8 кг |
| Вес | 16 кг |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 7 000 ₴






