Уничтожитель насекомых Esperanza EHQ007 Swift 100 м2

1 300 ₴
899 ₴
- Готово к отправке
- Код: 100439
- +380 (99) 332-13-35Максим
Уничтожитель насекомых Esperanza EHQ007 Swift 100 м2

Лампа Esperanza Insect Killer Swift працює за принципом електричного імпульсу і дуже ефективна проти комах, таких як мухи, моль, комарі та інші літаючі комахи.
Ультрафіолетові лампи приваблюють комах, а електрична мережа високої напруги миттєво вбиває їх електричним струмом.
Це безшумний пристрій, в ньому не використовуються хімічні речовини, аерозолі, не виділяються запахи і він не є небезпечним для людей або домашніх тварин.
Призначений для використання всередині приміщень, в будинку, квартирі, майстерні, складських приміщеннях, приміщеннях харчової промисловості, лікарняних палатах та ін. Його також можна використовувати на відкритому повітрі, на терасах, в садах, на балконах та інших відкритих майданчиках, за умови, що він захищений від бризок води та дощу чи інших елементів, які можуть вплинути або можуть бути порушені наданою електричною мережею.
Простота використання - підключіть прилад до розетки і натисніть кнопку включення / вимикання. Простота обслуговування — протирати ганчіркою після того, як він був відключений від мережі.
Характеристики:
-
Тип ламп УФ-лампа А-спектру
-
Напруга розряду: 2500 V
-
Тип трансформатора: електронний
-
Живлення 220-240 В
-
Тип ламп: UV-A BL T8 F15W
-
Ефективний проти комарів, мух, мошок, молі
-
Область дії: 100 м2
-
Потужність: 30 Вт
-
Кількість ламп: 2
-
Матеріал корпусу: Алюміній / пластик
-
Габарити: 48,5 x 7,5 x 25,0 см.
-
Довжина шнура живлення: 120 см
-
Колір: Сірий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Esperanza |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Ловушка/уничтожитель насекомых |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От мух, От комаров, От мошек, От бабочек/мотыльков, От летающих насекомых |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Принцип действия | Электрический |
| Площадь действия | 100 кв.м |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 30 Вт |
| Рабочая частота | 50 Гц |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество ламп | 2 шт |
| Мощность лампы | 15 Вт |
- Цена: 899 ₴









