Масляний обігрівач Silver Crest SOR 2400 D2 + вентилятор
Замовляй!
-8%

4 000 ₴
3 699 ₴
- Готово к отправке
- Код: 100404
+380 (67) 457-98-97
Наталія
- +380 (99) 332-13-35Максим
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Масляний обігрівач Silver Crest SOR 2400 D2
опис
- З перемиканим вентилятором потужністю 400 Вт
- Для швидкого та приємного зігрівання
- Регулятор температури з плавним регулюванням і 3 рівня потужності (800/1200/2000 Вт)
- Велика поверхня нагріву, утворена 9 нагрівальними ребрами
- З функцією запобігання опусканню внутрішньої температури нижче точки замерзання (запобігає опусканню температури в приміщенні нижче 7 °C)
- Мобільний завдяки 4 колесам
- Включаючи кабельну котушку
- Більша безпека завдяки захисту від перекидання та перегріву
Технічні характеристики
- Потужність: 2400 Вт
- Вхідна напруга: 220 – 240 В~
Розміри
- приблизно 42,5 x 65 x 30 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю: приблизно 180 см
вага
- приблизно 10 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Silver Crest |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Количество секций | 9 шт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Количество режимов работы | 3 |
| Тип управления | Механическое |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Терморегулятор | Да |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Тип установки | Напольный |
| Защита от замерзания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Датчик опрокидывания | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 425 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Вес | 12 кг |
- Цена: 3 699 ₴





