Конвектор Concept KS3007 2000 Вт

1 750 ₴
- Нет в наличии
- Код: 100398
- +380 (99) 332-13-35Максим
Конвектор Concept KS3007 2000 Вт

Для швидкого досягнення бажаної температури в кімнаті можна використовувати вентилятор. Привабливий дизайн та елегантний білий колір конвектора буде чудовим доповненням навіть у сучасно обладнаних приміщеннях.
Тепло завжди і скрізь. Так, це можливо з конвектором Concept KS3018. Має триступінчасте регулювання потужності з максимальною споживаною потужністю до 2000 Вт і турборежим, що забезпечує швидке досягнення необхідної температури.
Він не тільки створює домашню атмосферу, а й виглядає чудово. Його елегантний дизайн та виконання також впишуться у сучасно обставлений будинок. Простий перемикач забезпечує простий вибір необхідної потужності. Ви можете вибрати один із 3 режимів потужності – 800, 1200 та 2000 Вт. Конвектор дуже легкий, а його зручне перенесення з місця на місце забезпечується вбудованою ручкою.
Конвектор оснащений термостатом, завдяки якому завжди буде ідеальна температура в приміщенні. Коли функцію нагрівання увімкнено, прилад поперемінно вмикатиметься і вимикатиметься, підтримуючи вибрану температуру. Таким чином, не буде потреби перегрівати приміщення, а також ви заощадите гроші на споживанні електроенергії.
Характеристика Конвектор Concept KS 3007
-
Постійний термостат
-
3 рівні потужності: I = 800 / II = 1200 / III = 2000 Вт
-
Турбо
-
Індикатор живлення нагрівального елемента
-
Захист від перегріву
-
Стоїть окремо
-
Ергономічна ручка для зручного перенесення
-
Стабільні і міцні ніжки для стійкості
-
Простота в експлуатації
-
Нетоксичне покриття
-
Довжина шнура 150см
-
Номінальна напруга: 220-240 В ~ 50 Гц
-
Номінальна вхідна потужність: 1800 - 2000 Вт
-
Розмiр 59 х 43 х 12 см
Країна бренд – Чехія
Країна виробник - Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Concept |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Тип нагревательного элемента | ТЭН |
| Рекомендуемая площадь помещения | 30 кв.м |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип установки | Напольный |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Ручка для переноса | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 590 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глубина | 100 мм |
- Цена: 1 750 ₴




