Тепловентилятор Concept VT-7010
Замовляй!
-27%

1 100 ₴
799 ₴
- Готово к отправке
- Код: 100391
+380 (67) 457-98-97
Наталія
- +380 (99) 332-13-35Максим
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тепловентилятор Concept VT-7010

Описание
Електричний тепловентилятор чеської марки CONCEPT VT7010 виконує функції невеликого радіатора, який можна легко перенести з однієї кімнати до іншої. Окрім нагрівання, пристрій має функцію холодного дуття. 2 кроки дозволяють встановити потужність: 750 та 1500 Вт. Крім того, VT7010 захищений від перегріву.
Технічні характеристики:
2 режими роботи: 750/1500 Вт
Захист від перегріву
Функція нагріву та холодного дуття
Колір білий
Потужність: 1500 Вт
Напруга: 220 - 240 В
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Concept |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Мощность обогрева | 1500 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Тип нагревательного элемента | Открытый спиральный нагреватель |
| Количество режимов работы | 2 |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный, Настольный |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.21 кг |
- Цена: 799 ₴



