Тестомес Maxxcuisine Modern Style 3L 250W
Замовляй!

1 599 ₴
- Нет в наличии
- Код: 100330
+380 (67) 457-98-97
Наталія
- +380 (99) 332-13-35Максим
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тестомес Maxxcuisine Modern Style 3L 250W

Описание
Дизайн і функціональність кухонних машини "GOURMETmaxx" складають неперевершену команду. У непідвладною часу красивій формі він привертає увагу на вашій кухні, а з потужністю 250 Вт і 6 рівнями швидкості він універсальний і ефективний у використанні. Правильні інгредієнти швидко і рівномірно перетворюються на чудове тісто. Кухонна машина "GOURMETmaxx" також ідеально підходить для змішування і збивання вершків. Нахил головка двигуна забезпечує легкий доступ до мішалці і діжі в будь-який час, а з допомогою важеля обертання важіль міксера забезпечує доступ до всіх областях діжі. З приналежностями, які можна мити в посудомийній машині: стрижнями для перемішування, гачками для тіста і великою чашею для змішування (3 л) з нержавіючої сталі.
Розміри (Д x Ш x В): прибл.30 x 20 x 27 см
Технічні дані: 230 В, 50/60 Гц, макс. 250 Вт
Матеріал: нержавіюча сталь, АБС
Нахил головка двигуна для оптимального зручності використання
З поворотним важелем - ретельне перемішування завдяки обертається чаші
6 рівнів швидкості
З високоякісної чашею для змішування з нержавіючої сталі (3 л)
Вкл. Мішалки і гачки для тіста
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxxcuisine |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет корпуса | Красный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 270 мм |
| Высота | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид оборудования | Тестомес |
| Тип миксера | Погружной |
| Тип управления | Механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 250 кВт |
| Длина | 300 см |
- Цена: 1 599 ₴


